Duben 2015

Jsi nemožná dívka

29. dubna 2015 v 20:38 | ichi |  Téma týdne

Název: Jsi nemožná dívka
Datum napsání: 29. 4. 2015
Žánr: shoujo-ai
Upozornění: Žádné

Pohraniční stráž - Krádež

21. dubna 2015 v 21:00 | ichi |  Jednorázovky
Nuže, jako první bych Vám velmi ráda podstrčila povídku, kterou jsem uklohnila ve čtvrťáku na hodinu semináře z českého jazyka. Je zajímavé, že právě nahozené maturitní téma dalo za vznik dvěma postavám, Karin a Renovi, které si oblíbila má kamarádka a o kterých nyní píši delší příběh. :3
Ale konec povídání, zde tedy je! A schválně, kdo uhádne zadání slohové práce? :D
(Hodlám přidat obrázek, ale nejdřív ho musím nakreslit. xD Ren mi nějak nejde. xD)

Nuže, světlo na konci lednice a plýtvání jídlem.

20. dubna 2015 v 19:39 | ichi |  Téma týdne
Už třetí den sedím nad prázdným listem papíru a nic mě nenapadá. (Dobře, úplně prázdný není, obsahuje název série a číslo kapitoly. xD) Nu, a protože se mně nelíbí, že můj blog jen tak stojí bez nových článků, rozhodla jsem se, že budu aspoň něco klohnit ohledně témat týdne.
A tento týden je zvolené téma jasně, jakožto vždycky, napsané v levém sloupečku menu a zní velmi zajímavě.
Když jsem poprvé přečetla jeho znění, na mysl mi vyskočilo jediné. Tři tečky. xD

Každopádně, pojďme vyzkoušet úžasné kouzlo - volnou asociaci! :D
Bohužel, jsem větší jídelní než místní cestovatel, a proto slovo lednice ve mně vyvolává představu spotřebiče, nikoliv onoho krásného zámku.
Dále, konec uvažuji jako označení zadní strany lednice, světlo jakožto její barvu. (Ještě jsem neviděla jiné, než světlé, vlastně bílé, vyvedení vnitřku lednice. xD)
A co mi všechno toto dává dohromady z hlediska viditelnosti zadní strany?
Míru přeplnění ledničky! :D

Deník Vrabce

13. dubna 2015 v 21:59 | ichi |  Deník Vrabce
Ubylo 200 let od doby, kdy legendární Uzumaki Naruto, zachránce míru ve světě shinobi, zemřel. Období klidu je dávno pryč, skryté vesnice začaly mizet jedna po druhé. Nyní zbyly už jen Konohagakure, Kirigakure a Sunagakure.
Výcvik ninjů v běží naplno a každá vesnice se snaží vychovat ty nejlepší z nejlepších.
V Konoze odmaturoval další ročník a nové týmy jsou připraveny začít s těžkým tréninkem a stát se schopnými shinobi.
Mezi nimi je i tým 13. Suzume, Satoya a Naoto se pod vedením jounina Yuujira snaží nalézt svou cestu ve spletitém labyrintu nynějšího světa a při tom neztratit sami sebe.

akce, bojová úmění, komedie, shounen


12+

01. kapitola:Tým 11
02. kapitola:Postav se a bojuj!
03. kapitola:Konečně pořádná mise!
04. kapitola:Překvapení
05. kapitola:Chystá se.

(obrázek dle předlohy jsem nakreslila já)

Tak se zase rozhodla.

9. dubna 2015 v 23:36 | ichi |  Já a mé povídání
Zdravím všechny lidičky, kteří právě čtou. Je tomu přes půl roku, kdy jsem se totálně nakrkla na Blog.cz, na který se
z nějakých technických důvodů nedalo přihlásit. Založila jsem si tedy Webnode, kterýžto se mně malinkou chvilku líbil, než mě omrzel.
Nu a před pár dny se mně znovu zastesklo po Blog.cz. Dnes jsem s jásotem zjistila, že služba znovu funguje a jala jsem se tvořit. A tak jsem zase tady. :D (Hehe, pochybuju, že mě někdo zná. xD)

Moc mě těší. Dovolte, abych se malinko představila. Mám velmi ráda anime a mangu a ano, dala bych se nazvat otaku. V komunitě na mě ti, kteří mě znají, volají ichi a já na to velmi dobře slyším. Moc mě baví vytvářet postavy a nechávat si je spolu skrze písmenka hrát, čili psát povídky. Podle nálady sepisuji jednorázovky nebo série na různá témata, jak originální příběhy tak fanfikce. Mým místem působení se stala akce i romantika, komedie i hraní na city a občas nějaká ta úchylárnička v podobě velmi oblíbeného žánru yuri. :3
Ne, omlouvám se, yaoi u mě nenaleznete. xD
Asi by se hodilo zmítit i mou oblíbenou četbu, když se snažím přispívat do literárního světa. :D Nuže, čestným místem v mé knihovničce se mohou pišnit především Zaklínač, Hraničářův učeň a Hrdinství pro začátečníky. :3

To by asi zatím bylo ode mě vše. Mějte se fanfárově a já jdu dál dávat dohromady, co jsem sepsala. (A taky by bylo fajn jít spát. :D )
P.S. To na obrázku jsem tak zhruba já. :D

Dewa dewa!