Červen 2015

Prázdniny!

29. června 2015 v 14:42 | ichi |  Já a mé povídání
Zdravím, lidičkové!
Jak originální název článku, že? Hlasím se po delší době neaktivity. Přijímačky mám úspěšně za sebou i se zápisem, což ze mě již od minulé středy dělá studenta ČVUT - Fakulty biomedicínského inženýrství v Kladně, a jsem happy jak dva grepy, protože právě sem jsem se chtěla dostat. Jupí! :3

On vlastně celý tenhle týden byl vážně fajn, protože v sobotu jsme jeli vypomáhat na jeden dětský den, kde jsme hlídali stanoviště pro lukostřelbu, a ta děcka byla neuvěřitelně roztomilá. Ačkoliv je fakt, že se mně tam v jednu chvíli přimotal nějaký chytrák, co se kamarádovi dušoval, že "to umí", a pět vteřin nato jsem zjistila, že je pravák a drží luk v pravé ruce. xD Za některá děcka jsme stříleli my a jednu holčičku, chudinku, drcla tětiva do ručky, tak jsem jí utěšovala, že střílí moc dobře, protože mít po střelbě modřinu na takovém místě je naprosto normální.

Maličko nám sice pršelo a mně mále promokla yukata, ale jinak se den vážně vydařil a my se v pět odebrali domů, kde jsme se malinko upravili a znovu razili ven, tentokrát na Divadlo Járy Cimrmana, na hru Vražda v salonním coupé, kde hrál i Josef Čepelka policejního praktikanta Hlaváčka. Vzhledem k tomu, že inspektora Trachtu hrál Miloň Čepelka, zážitek byl vážně skvělý. (On je tedy vždycky úplně luxusní, ale chápete, jak to myslím, že? Že?!)

Každopádně, důvod, proč jsem vůbec začala psát tento článek je následující. Mám tři fajn měsíce na psaní, tak se těšte na nové díly příběhů.
Omlouvám se za dlouhatánské sdělování informací a zdravím! :3

01. kapitola: Podzimní novoty | Mračna nad Takawou

21. června 2015 v 22:48 | ichi |  Mračna nad Takawou
Moc se omlouvám za svou neaktivitu, ale to učení prostě dává zabrat. TwT Každopádně, vzpomněla jsem si, že mi na flashce leží rozepsaný příběh o rodičích mojí postavy účinkující v jedné textovce, takže ho sem dávám.

Doufám, že si příjemně počtete! :3